Круглий стіл «Безпека соціального простору»

25 квітня 2019 року кафедрою економіки та соціальних дисциплін, відділом науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва за участю представників міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України було проведено спільний круглий стіл на тему «Безпека соціального простору: світовий та національний контексти». Запрошеними гостями круглого столу були представники коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Мета проведення круглого столу – обговорення питань, що стосуються феномена безпеки соціального простору на національному і міжнародному рівнях.

На зустрічі до учасників круглого столу звернувся Р.В. Жуль, провідний експерт організаційно-аналітичного відділу міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України. У своєму виступі він зосередив увагу на питаннях сучасного стану соціальної безпеки в Україні.

Під час роботи круглого столу було заслухано виступи, що розкривають соціальну безпеку як предмет історико-філософської рефлексії (д-р філос. наук, професор Н.Є. Доній), важливості запровадження електронної гривні для підвищення безпеки соціального простору України (д-р екон. наук, професор Г.В. Кравчук), акцентували увагу на доцільності розумного ставлення до традицій використання штучних квітів як запоруки забезпечення екологічної безпеки (канд. іст. наук А.В. Попружна), ефективності валідації транспортних засобів як запоруки транспортної безпеки (студентка 4 курсу КТКТ ЧНТУ Г. Савенко) та суті екологічної безпеки як складової частини соціального простору (курсант 1 курсу юридичного факультету А. Курбан).

Завершився круглий стіл підбиттям підсумків та спільним фотографуванням на згадку.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін,

відділ науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва