Кримінально-виконавче право

24 вересня 2020 року в Академії ДПтС старшим викладачем кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Олефір Л.І. для курсантів і студентів 3-го курсу було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Кримінально-виконавче право» на тему «Органи і установи виконання покарань. Правовий статус персоналу ДКВС України». Мета лекції – ознайомити з системою покарань, визначити їх класифікацію та систему установ і органів виконання покарань в Україні; з’ясувати завдання і функції органів та установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України; дослідити особливості діяльності інших органів та установ, які виконують покарання; розкрити правовий статус персоналу ДКВС України.

Завдяки педагогічній майстерності викладача, доцільному використанню засобів наочності, зв’язку з аудиторією під час лекції висунуті мета і завдання були досягнуті.

На відкритій лекції були присутні співробітники Академії Державної пенітенціарної служби, які надали позитивні відгуки на проведені заняття.