Корупція як базис системної руйнації

28 листопада 2019 р. кафедрою економіки та соціальних дисциплін у рамках заходів до Всесвітнього Дня Гідності та Всеукраїнського тижня права було проведено круглий стіл на тему «Корупція як базис системної руйнації соціально-економічного простору». У його роботі взяли активну участь курсанти 128 та 129 навчальних груп. Основна мета заходу – надати можливість розглянути феномен корупції з соціально-психологічного та економічного ракурсів.
Модератори заходу доктор філософських наук, професор Н. Є. Доній та доктор економічних наук, професор Г. В. Кравчук, організовуючи обговорення, представили інформацію щодо етапів розвитку корупції, специфіки її формування та впливу на соціально-економічний простір, ролі глобального руху Transparency International. Курсанти Академії Дмитро Ткаченко (129 група) та Яна Єльцова (128 група) презентували доповіді, в яких зупинилися на факті залежності рівня корупції від віросповідання та чинного політичного режиму в країні.

Спільними зусиллями було проаналізовано рейтинг країн світу за індексом сприйняття корупції. Підсумком круглого столу стало формулювання майбутніми психологами та економістами пропозицій щодо найбільш ефективних, на їх думку, механізмів подолання корупції в Україні.

Кафедра економіки
та соціальних дисциплін