Координаційна зустріч щодо реалізації кампанії «Стоп Булінг»

15 листопада 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області була проведена координаційна зустріч щодо реалізації кампанії «Стоп Булінг».

У заході взяли участь представники Академії ДПтС, ювенальної превенції, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій.

Начальник кафедри психології Мірошниченко О.М. разом з курсантами факультету пробації Єльцовою Яною та Псюк Лідією презентували проект «Неформальний лідер школи», який реалізується за підтримки Посольства США в Україні. Його мета – створення дієвого інструменту третинної профілактики ризикованої поведінки серед підлітків та протидії булінгу. До участі в реалізації програми в ролі волонтерів залучені курсанти факультету пробації, які поділились власним досвідом такої співпраці.

Єльцова Яна зазначила, що школярі 8-х класів, які виявили бажання брати участь у цій програмі, з кожним заняттям виявляють усе більшу зацікавленість у наступних зустрічах. Слід зазначити, що принцип роботи «рівний–рівному» є дієвим інструментом у реалізації цієї програми.

Кафедра психології, факультет пробації