Конкурс творчих робіт «Найкраща Валентинка»

Запрошуємо курсантів та студентів, які навчаються в Академії взяти  участь у конкурсі творчих робіт «Найкраща Валентинка».

Конкурс проводиться з 10 лютого 2017 року по 14 лютого 2017 року.

Творчі роботи повинні знаходитися в скрині для «валентинок», яка буде розміщена в приміщенні вестибюля на 1 поверсі Академії, або будуть надані до сектора виховної та психологічної роботи (каб. 102) до 8.30 год. 14 лютого 2017 року.

13655443Вимоги до конкурсних робіт

1. До участі у конкурсі допускаються тільки авторські роботи, які виготовлені власноручно.
  2. Конкурсні роботи можуть бути виконані тільки індивідуально.
  3. Творчі роботи, що не відповідають вимогам до участі у конкурсі не допускаються.
  4.  Вимоги до оформлення робіт:

– оформлені у вигляді серця;

– розміром не більше 15см *15см;

– може бути виготовлена із паперу або картону, з різноманітним оздобленням (тканина, фольга і т.п.);

– побажання може бути написане в будь якій формі, як у віршах так і в прозі, та може зазначатися ім’я адресанта;

– не містити нецензурних висловлювань або мати двозначний підтекст.

Визначення та нагородження переможців конкурсу

1. Журі конкурсу визначає найбільш оригінально виконані творчі роботи.
  2. Критерії оцінки робіт:

– перше враження;

– складність виконання;

– оригінальність і фантазія;

– різноманітність використаних матеріалів;

– наявність підпису ( привітання, освідчення в коханні).

1. При підведенні підсумків журі визначає переможців, які зайняли три перші місця, три другі та три треті місця.
  2. Роботи оцінюються за 25-ти бальною системою, на кожний критерій 5 балів. Загальний бал, що присуджується кожній роботі, визначається як середнє арифметичне (складаються всі оцінки і діляться на кількість голосів членів журі).
  3. Автори кращих творчих робіт будуть нагороджені правами начальника факультету.
  4. Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться під час концерту 14 лютого 2017 року.