Конференція «Проблеми правової науки і державотворення в Україні»

12 жовтня 2017 року на базі Чернігівського інституту імені героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» було організовано та проведено ІІІ регіональну науково-практичну конференцію «Проблеми правової науки і державотворення в Україні: у світлі сучасних реформаційних процесів».

До участі в науковому заході були запрошені вчені, викладачі, аспіранти, студенти, працівники юстиції та правоохоронних органів, органів державної влади.

У круглому столі взяли участь інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Чернігівській області Київського департаменту кіберполіції Національної поліції України Коган М.А.; приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу, член Академії нотаріату України, доктор філософії в галузі права Красногор О.В., викладачі та студенти юридичних факультетів Чернігівського інституту МАУП, Чернігівського національного технологічного університету, Академії Державної пенітенціарної служби України.

Делегацію нашого навчального закладу представляли доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, кандидат юридичних наук підполковник внутрішньої служби Ткаченко О.Г., слухачі та студенти 351 навчальної групи, які є членами предметного гуртка даної кафедри. Усі учасники регіональної науково-практичної конференції виступили зі змістовними доповідями.

Загалом дискусія мала конструктивний характер, атмосфера форуму відображала зацікавленість слухачів та студентів у обговоренні питань. У заключних виступах слухачі та студенти відзначили важливість таких конференцій, наголосили на їх високому рівні та користі для них, як для майбутніх юристів.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу