«Правові, соціальні та екологічні аспекти захисту довкілля»

20 квітня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась на базі кафедри адміністративного, цивільного, господарського права і процесу в співпраці з науково-дослідним центром Академії ДПтС І Всеукраїнська науково-практична конференція «Правові, соціальні та екологічні аспекти захисту довкілля»,  яка була присвячена Міжнародному Дню Землі.

З вітальними словами виступили провідні вчені Академії – доктор філософських наук, доцент, професор кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Доній Наталія Євгенівна; доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Денисова Т.А.; кандидат технічних наук, доцент, начальник науково-дослідного центру Академії Аніщенко В.О. Також привітали учасників конференції викладачі кафедри адміністративного, цивільного, господарського права і процесу кандидат юридичних наук Ткаченко О.Г. та кандидат юридичних наук Зливко С.В.

Під час конференції курсанти та студенти Академії   виступили з доповідями, в яких розглянули сучасні проблеми правового забезпечення охорони довкілля, економічного механізму забезпечення раціонального використання природних ресурсів, формування екологічної свідомості та екологічної культури людства.

Проведення конференції супроводжувалося показом науково-популярних фільмів про історію створення Землі, збереження біосфери планети, а також майбутні екологічно чисті мегаполіси.

Із заключним словом виступив кандидат педагогічних наук, доцент, проректор Чебоненко С.О., який підвів підсумки роботи конференції та подякував організаторам і учасникам за плідну працю.  За результатами конференції буде  сформовано науковий збірник тез доповідей.