Конференція трудового колективу

05 вересня 2022 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулася конференція трудового колективу. На початку заходу науково-педагогічним працівникам закладу було вручено атестати доцента та професора. Під час зборів ректор Академії ДПтС полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський проінформував про підсумки діяльності закладу вищої освіти у 2021/2022 навчальному році та окреслив основні завдання на наступний період. Присутній на конференції трудового колективу, начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань підполковник внутрішньої служби Сергій Гречанюк, зосередив увагу її учасників на ситуацію, що склалася в кримінально-виконавчій системі, проблемах, які потребують оперативного вирішення, перспективних напрямах реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, наголосив на необхідності використання наукового потенціалу для забезпечення системи у практико-орієнтованих фахівцях.

Також про свою діяльність звітували проректори, начальники факультетів та територіально відокремлених відділень Академії ДПтС.

Продовженням конференції трудового колективу став навчально-методичний збір, який відбувся 06 вересня в режимі онлайн для науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників Академії ДПтС. Доповідачі зосередили увагу на питаннях, що пов’язані з використанням інноваційних методів і технологій проведення різних видів навчальних занять, організації та вдосконалення процесу внутрішнього контролю і самостійної роботи здобувачів вищої освіти, слухачів курсів підвищення кваліфікації.