Конференція трудового колективу та навчально-методичні збори

13 січня 2022 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулася  Конференція трудового колективу та розпочалися дводенні навчально-методичні збори педагогічних та науково-педагогічних працівників.

На початку заходів було вручено п’ять атестатів доцента науково-педагогічним працівникам Академії ДПтС.

На Конференції трудового колективу ректор Академії ДПтС доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський звітував про результати своєї діяльності та виконання умов контракту у 2021 році, окреслив основні завдання на 2022 рік. Також звітували про свою діяльність проректори, начальники факультетів, начальники територіально відокремлених відділень Академії ДПтС.

На навчально-методичному зборі виступили з доповідями науково-педагогічні працівники, які поділилися досвідом використання методів і технологій проведення різних видів навчальних занять, організації й удосконалення процесу внутрішнього контролю та самостійної роботи здобувачів вищої освіти.

Педагогічні працівники територіально відокремлених відділень мали можливість, в режимі онлайн, стати учасниками навчально-методичних зборів.