Конференція до дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня 2021 року увесь світ вшановує загиблих жертв Голокосту згідно з прийнятою 11 листопада 2005 року резолюцією ООН. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

Під керівництвом доцента кафедри економіки та соціальних дисциплін підполковника внутрішньої служби А. В. Попружної курсанти першого курсу юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Ворушило та Андрій Паламар взяли участь в онлайн-конференції «Регіональні особливості Голокосту в контексті теорії прав людини та політики пам’яті» та виступили з доповідями, присвяченими меморіальному увічненню пам’яті про Голокост у країнах Європи, в Україні та Чернігівській області зокрема.