Комп’ютерні технології для цифрового навчання

8 лютого 2018 року в Київському національному лінгвістичному університеті спільно з Офісом Програми Фулбрайта відбувся черговий міжнародний семінар «Комп’ютерні технології для цифрового навчання». Модератором виступила професор Університету Аризони Бетуль Черкавскі.

Академія Державної пенітенціарної служби завжди бере участь у просвітницьких та навчальних заходах. Тому для участі в семінарі було направлено курсанта 125 навчальної групи, молодшого сержанта внутрішньої служби Олександра Васильченка.

Темою семінару було дистанційне (online) навчання та його практична реалізація у США на цьому етапі освітнього процесу.

ДЛЯ ДОВІДКИ: програма імені Фулбрайта діє з 1946 року. Провідною її ідеєю є взаємодія та взаєморозуміння. За 20 років існування програми в Україні понад 800 наших громадян навчались, стажувались, проводили дослідження у США; майже 500 американців викладали в українських вищих навчальних закладах та займались науковою працею.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права