Команда Академії – учасниця VI Всеукраїнської Моделі ООН 2018

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права до участі в Моделі ООН 2018 м. Львів підготовлено курсантів 2-го та 4-го курсів юридичного факультету Академії ДПтС – Васильченка Олександра, Клочай Дарію та Руденко Марію.
З 13–15 квітня 2018 року у Львові проходила VI Всеукраїнська Модель ООН. Делегати слухали лекції від експертів та напружено працювали над резолюціями в комітетах Моделі ООН.
Захід складався з декількох етапів: на перший етап заходу (LvivMUNTalks ) було запрошено спікерів-експертів з різних галузей, які ділились знаннями та досвідом з присутніми. Спікери розповідали про боротьбу з незаконним обігом зброї в Україні та світі, протидію відмиванню коштів на державному й міжнародному рівні та штучний інтелект.
Під час роботи в комітетах активно виголошували свої позиції та ставили запитання іншим делегатам під час дебатів, також займались оформленням офіційних заяв, так званих резолюцій, для врегулювання існуючих проблем.
Представники Академії активно взаємодіяли з іншими делегатами, чітко та конструктивно виражали свої позиції.
Ще однією приємною подією поїздки стала зустріч з відомим ученим-правознавцем сучасності, доктором юридичних наук, професором Рабіновичем П.М., який презентував доповідь на тему: «Так що ж таке врешті-решт права людини?»

ДЛЯ ДОВІДКИ. Найперша Модель ООН була організована в Гарварді в 1953 році. В Україні – рівно 20 років тому на базі Київського ліцею бізнесу. Львівську Модель ООН започаткувала ГО «Інститут суспільних ініціатив» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права