Команда Академії з волейболу втретє підтвердила чемпіонство

Команда Академії Державної пенітенціарної служби з волейболу вже третій рік поспіль стала чемпіоном Кубка Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів правоохоронних органів.

З 28 по 30 листопада 2017 року в місті Чернігові відбувалися обласні змагання з волейболу на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

У змаганнях взяли участь команди: Академії ДПтС, ГУНП Чернігівської області, ДСНС області, ДФС у Чернігівській області, Чернігівського прикордонного загону, Прокуратури Чернігівської області, військової частини 3041 Національної гвардії України (м. Славутич), військової частини 3066 Національної гвардії України (м. Чернігів).

У фіналі команда Академії ДПтС зустрілася з командою Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, де наші волейболісти вибороли перемогу і стали чемпіонами змагань.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями.

Вітаємо нашу команду із заслуженою перемогою!