Команда Академії відіграла чергові тури ІХ відкритого Чемпіонату м.Чернігова з волейболу серед чоловічих молодіжних команд вищої ліги

22 та 25 листопада 2016 року відбулися чергові тури ІХ відкритого Чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед чоловічих молодіжних команд вищої ліги пам`яті почесного громадянина м. Чернігова О. Молодчого сезону 2016-2017 рр.

Команда Академії Державної пенітенціарної служби поступилася з рахунком 1:3 команді Національного технологічного університету. У другій зустрічі наші хлопці на своєму майданчику перемогли команду Чернігівського промислово-економічного коледжу з рахунком 3:1. Бажаємо подальших успіхів!

Кафедра фізичної підготовки