Кобзареве слово
Епіграфом літературно-поетичної години «Доля, осяяна талантом», організованої в науковій бібліотеці Академії, були слова Івана Франка: «Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець усе наново збуджуватимуть його твори».
Фахівці бібліотеки ознайомили присутніх із життєвим шляхом та творчістю Тараса Григоровича, його художньою спадщиною, провели огляди документів біля виставки-вшанування «Кобзареве слово».
Курсанти 111 навчальної групи на цьому заході читали уривки з улюблених творів та ділилися своїми враженнями від ознайомлення з творчим доробком видатного українського поета. Таке спілкування допомагає глибше усвідомити, що вся творчість Великого Кобзаря – геніальної людини, громадського діяча, поета, драматурга, прозаїка, живописця, рисувальника й гравера – міцно пов’язана зі своїм часом, виросла з цієї дійсності та всією сутністю спрямована в майбутнє – наше сьогодення.