Книга «Терімен» в науковій бібліотеці ПАУ

Наукова бібліотека Пенітенціарної академії України пропонує до вашої уваги фантастичний твір із сучасної української літератури під назвою «Терімен» 2023 року видання, презентованих авторами – Олександром БІЛОГУРОМ та Оленою ТЕРЕЩЕНКО. 

У виданні висвітлено глобальну катастрофу, яка докорінно змінила життя людства й випустила зі сховків істот, які раніше вважалися лише персонажами легенд. Люди змушені боротися з ними за територію. Та чи завжди той, хто не схожий на тебе, є ворогом? І що відрізняє людину від «не-людини»?

Цей твір розраховано для всіх, кого цікавить жанр фантастика, у кого палка й безмежна фантазія.

13 березня 2024 року

  1. УДК 82-312.9

Терещенко О.А.,Білогура О.М. Терімен. Київ : Кондор, 2023. 192 с.

Глобальна катастрофа докорінно змінила життя людства й випустила зі сховків істот, які раніше вважалися лише персонажами легенд. Люди змушені боротися з ними за територію. Та чи завжди той, хто не схожий на тебе, є ворогом? І що відрізняє людину від «не-людини»? Молодий науковець, який вивчає магічні артефакти, аби знайти рецепт ліків для незрячої сестри… Лікарка-ветеринар, яка вміє доглядати за потойбічними створіннями… Офіцер зі зламаною долею, який полює на чудовиськ… І чарівна чапля-аосагібі з далеких островів Ямато. Кажуть, що цей птах приносить удачу тому, хто ним володіє. Але чи завжди вдача набуває саме таких форм, як ми очікуємо?