Керівництво та курсанти Академії взяли участь в урочистих заходах

Керівництво та курсанти Академії взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисника України. В цей день вшановують всіх, хто стоїть на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої країни, військових традицій Українського народу. Це свято кадрових військових, добровольців, волонтерів, капеланів, патріотів.

В урочистій церемонії покладання квітів до меморіальних стел Героям Небесної сотні, загиблим в зоні АТО військовослужбовцям Чернігівщини та братської могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни у боях за Чернігів, взяли участь керівники області та міста. Захід відбувся також за участю військових, представників силових структур, ветеранів Другої світової війни, учасників АТО, представників ветеранських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ, підприємств, релігійних та громадських організацій, а також громадськість міста.

Всі присутні вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України Хвилиною Мовчання. Духовий оркестр обласного філармонійного центру виконав Державний Гімн України, салютна група здійснила військовий салют.

Після цього учасники пройшли до Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, де відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячений Дню захисника України та були вручені відзнаки від керівництва області та міста.