Керівництво та курсанти вшанували загиблих в АТО чернігівців

43 герої поховано в місті Чернігові, з них 41 покоїться на кладовищі «Яцеве». Героїв сучасності за християнським звичаєм містяни та керівництво міста й області вшанували в поминальні дні після Великодня.

Зі словами скорботи і шани виступили керівники регіону.

— Ми маємо бути гідними подвигу цих хлопців. Маємо не посоромити честі країни, за яку не шкодують життя, – зауважив голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Заупокійну літію за загиблими відправив військовий капелан, благочинний храму святої Великомучениці Катерини в місті Чернігові протоієрей отець Євген (Орда).

Світлими спогадами про загиблих ділилися їх рідні та побратими.

Свій авторський вірш-присвяту всім героям-захисникам України прочитала курсант 4-го курсу юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби Мирослава Дмитрів. Разом з віршованими рядками до неба злетіли голуби та білі кульки як символ безсмертності душі наших героїв та заклик до омріяного миру.