Кафедра іноземних мов розвиває співпрацю з освітніми закладами

28 – 29 квітня відбулася відеоконференція між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Інститутом літературознавства та мовознавства Університету імені Яна Кохановського (Польща), Академічним департаментом наук і мистецтв Європейського гуманітарного університету (Литва) та Оснабрюцьким університетом (Німеччина).

Секцією «Сучасні підходи до навчання іноземних мов для професійного спілкування» керувала Оксана Биконя, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов Академії Державної пенітенціарної служби.

Під час проведення секції конференції обговорили актуальні проблеми щодо інноваційних інструментів навчання здобувачів вищої освіти, розвитку рефлексії майбутніх учителів у процесі формування англомовної навчально-стратегічної компетентності (Олена Конотоп – Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), процесу розробки завдань для розвитку компетентності в автономному навчанні в контексті реалізації проєкту Pre-Service English Teacher Methodology Program for Pedagogical Universities (Світлана Смоліна, Надія Грицик, Інна Киян – Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка), використання технології дебрифінгу в навчанні іноземної мови (Оксана Биконя, Олена Шендерук та Віра Іванишина – Академія ДПтС; ЮліяШевченкоНаціональний університет «Чернігівська політехніка»), особливості викладання дисципліни «Іноземна мова у науково-педагогічному спілкуванні» для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії різних спеціальностей одночасно (Лариса Городнича – Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка) та ін.

Доповідачі якісно й виразно презентували науково-методичний матеріал. Після виступів були жваві дискусії.

Під час підбиття підсумків відеоконференції висловлено подяку учасникам і наголошено на продовженні співпраці між представниками різних закладів освіти для покращення викладання іноземної мови в цей складний для країни період.