Участь в IX Міжнародній правовій конференції

У першій декаді жовтня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми реалізації прав громадян у сфері праці та соціального забезпечення». Науковий захід присвячений 50‑річчю створення кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У конференції взяло участь понад 200 науковців (серед них 40 докторів наук) з України та зарубіжжя (Республіка Білорусь, Республіка Казахстан та Естонія). Були присутні представники наукових шкіл з усіх регіонів України: Києва, Донецька, Запоріжжя, Львова, Одеси, Сум, Хмельницького та Чернівців. Традиційно потужно представляли себе заклади вищої освіти Харкова.

Академію Державної пенітенціарної служби представили аспіранти Свириденко Наталія, Сікун Антон, Коренькова Тетяна під керівництвом завідувача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, доктора юридичних наук, доцента Шумної Лариси Петрівни.

У рамках конференції обговорювалися такі актуальні питання, як: реформування й вдосконалення трудового та соціального законодавства. Жваві дискусії відбулися навколо таких питань: концепція «гідної праці»; європейські стандарти права на відпочинок та належні умови праці й пенсійне забезпечення; застосування Європейським судом з прав людини правових норм у сфері праці та соціального забезпечення тощо.