ІV тур Чемпіонату України з футзалу серед команд ВНЗ

20 лютого 2017 року в місті Чернігові відбувся ІV тур Чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) сезону 2016-2017рр.

Зустріч проходила на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету. В гості до чернігівців приїхали футболісти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова місто Київ. Господарі майданчику, команда міста Чернігова «Сіверяни», першою відкрила рахунок але досвід суперника дався в знаки і на перерву команди пішли за перевагою гостей 3:1. В другому таймі господарі намагались відновити паритет, показавши швидку, видовищну гру, але більш досвідчені футболісти НПУ ім. М.П. Драгоманова підтвердили своє реноме першої команди в турнірній таблиці. Остаточний рахунок матчу 9:4 на користь гостей з міста Києва.

«Сіверяни» – не падати духом! Ми віримо в Вас! Перемога не за горами!