Історія формування органів управління кримінально-виконавчою системою

21 квітня з нагоди відзначення Дня працівника кримінально-виконавчої служби України Наукове товариство Академії спільно з кафедрою економіки та соціальних дисциплін організували онлайн-вебінар на тему «Історія формування органів управління кримінально-виконавчою системою». Лекторка – Олена Володимирівна Сокальська, стипендіантка Німецького історичного інституту у Варшаві, редакторка наукового журналу «Вісник Пенітенціарної асоціації України».

Під час вебінару Олена Володимирівна розповіла про становлення кримінально-виконавчої системи в Україні та Європі загалом; формування системи органів управління та про особливості роботи пенітенціарної системи в революційні роки на початку ХХ століття. Також було розкрито особистості відомих історичних діячів, що значно вплинули на формування кримінально-виконавчої системи. Наприкінці лекції здобувачі вищої освіти мали можливість поставити запитання спікерці.