Історична година: «Трагедія Крут – боротьба заради майбутнього»

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами – молодих борців за волю, які 102 роки тому виступили на захист Української Народної Республіки. Ця подія стала символом незламного героїзму, відданості національній ідеї та боротьби за свободу й незалежність.

У бібліотечному пункті центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського відбувся захід, приурочений цій трагічній події – історична година: «Трагедія Крут – боротьба заради майбутнього». Студенти 119 навчальної групи факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб та науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права долучились до вшанування пам’яті юних добровольців. Працівники бібліотеки ознайомили студентів Академії з виданнями тематичної книжкової виставки, а також розповіли присутнім про бій під Крутами, підкресливши, що 29 січня 1918 року – це не тільки день вшанування пам’яті юнаків-добровольців, а й день незламності української нації.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права

Факультет заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб