International Day of Women and Girls in Science
Щороку 11 лютого за рішенням ООН відзначають Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science). Свято встановлене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 2015 року з метою досягнення повного й рівного доступу жінок і дівчат до науки, а також забезпечення гендерної рівності й розширення прав та можливостей жінок і дівчат.
За останні 15 років світова спільнота доклала чимало зусиль для залучення жінок і дівчат до науки. Тим не менше жінки й дівчата досі недостатньо представлені в науці. Наша країна посідає 12 місце за кількістю жінок-учених у рейтингу серед 41 країни світу.
Чимало талановитих жінок-науковиць Академії ДПтС зробили значний особистий внесок у розвиток академічної та вітчизняної науки. Саме у стінах рідного закладу вищої освіти свої перші кроки в науці здійснили наші курсантки, студентки й аспірантки.
Привітала жінок-науковиць Академії із цим святом начальник ад’юнктури(аспірантури) Яна Крупко і побажала творчого натхнення, плідної праці, нових ідей, проєктів та успіхів у їх реалізації.