Інтерактивна лекція до річниці бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Саме 29 січня 2021 року курсанти 114 навчальної групи факультету пробації Академії Державної пенітенціарної служби за підтримки викладачів кафедри економіки та соціальних дисциплін відвідали Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського і взяли участь в інтерактивній лекції. Під час заходу було висвітлено велике геополітичне значення цієї локальної битви. Успішна оборонна операція українських добровольців змогла стримати на декілька днів наступ сил ворога, що переважали. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного Союзу, що означав визнання самостійної УНР суб’єктом міжнародних відносин.

Особливий інтерес викликала музейна історична реконструкція подій на станції «Крути», створена чернігівським істориком О. Бондарем.

IMG_20210129_122538