Інтеграція теорії у практику: проблеми, пошуки, перспективи

05 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція теорії у практику: проблеми, пошуки, перспективи».

У конференції брали участь понад 150 представників 47 закладів вищої освіти, державних і недержавних інституцій, що розташовані як в Україні, так і за кордоном, зокрема: Республіки Казахстан та Республіки Білорусь. До заходу долучились також практичні працівники, які поділилися власним досвідом та знаннями у сферах захисту прав і свобод людини, виконання кримінальних покарань, протидії злочинності.

Академія вдячна співорганізаторам конференції, а саме: Міністерству юстиції України, Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національному університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Сумському державному педагогічному університету імені А.С. Макаренка, Одеському державному університету внутрішніх справ, Науково-дослідному інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Міжвідомчому науково-дослідному центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, Державному закладу «Науково-практичний центр проблем зміцнення законності та правопорядку Генеральної прокуратури Республіки Білорусь», Костанайській академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Казахстан імені Шракбека Кабилбаєва.

Відео-запис конференції