Міжнародний форум інновацій «Innovation market»

Проректор Академії ДПтС Станіслав Чебоненко та начальник НДЦ Вікторія Аніщенко  взяли участь у роботі Міжнародного форуму інновацій «Innovation market», що розпочав свою роботу в м. Києві 21 листопада 2018 року.

Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство екології і природних ресурсів України, Національна академія наук України та Міжнародний виставковий центр.

Innovation Market – міжнародний форум винахідників, виробників і вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу та інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

З вітальним словом під час відкриття форуму виступив віце-президент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, віце-президент, заслужений діяч науки і техніки Антон Григорович Науковець. Також учасників привітали представники міністерств та керівник Міжнародного виставкового центру.

Під час роботи міжнародного форуму були обговорені питання щодо інновацій в освітньому просторі, розвитку міжнародних освітніх програм, поширення досвіду провідних європейських вишів, діяльності Національного офісу Еразмус+ в Україні, EU Study Days – освітнього проекту про ЄС для студентів та випускників закладів вищої освіти, отримання інвестицій для впровадження інноваційних проектів та ін.

На виставковій зоні Іnnovation Market близько 40 наукових установ НАН України продемонстрували інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки за такими напрямками, як: освіта та наука, Hi Tech; екологія, енергетика, фінанси; креативна індустрія, дизайн; авіація та космос, транспорт тощо.