Інформаційно-комунікативні технології в наукових дослідженнях

15 червня 2018 року в Академії була організована лекція-тренінг американських дослідників, стипендіатів Програми академічних обмінів імені Фулбрайта Бетул Черкавські (Betul Ozkan-Czerkawski) і Джессіки Зихович (Jessica Zychowicz) з науково-педагогічними працівниками, аспірантами, магістрами, курсантами та студентами навчального закладу.

Професор Черкавські  ознайомила присутніх з можливостями використання інформаційно-комунікативних технологій в освіті і наукових дослідженнях.

Метою діяльності професора Черкавські в Україні є створення мережі STEAM (Science, Technology, Engineering, Art , and Mathematics) Network, яка б об’єднала українські й американські університети для вивчення й застосування інформаційно-комунікативних технологій у викладанні, навчанні й дослідницькій діяльності.

Професор Джессіки Зихович (Jessica Zychowicz) ознайомила аудиторію з особливостями сприйняття інформації в друкованих ЗМІ.

Модератори тренінгу – завідувач кафедри іноземних мов Борисенко І.В і завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права – Шумна Л.П.