ІІІ тур Чемпіонату України з футзалу серед команд ВНЗ

08 лютого 2017 року на базі інституту фізичного виховання та спорту  Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова м.Київ відбувся ІІІ тур Чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) сезону 2016-2017 рр.

Чернігівцям протистояли футболісти, які вже багато років є учасниками ВФАС та української футбольної прем’єр ліги команда Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

В запеклій боротьбі, коли ситуація на майданчику стрімко змінювала рахунок на табло, збірна команда Академії ДПтС та НТУ м.Чернігова  «Сіверяни» демонструвала видовищну гру та спортивний характер, але нажаль цього не вистачило для остаточного підсумку матчу. Загальний рахунок 7:12.

Хлопці – не втрачати надію! Ми з Вами! Ми в Вас віримо!