ІІІ Міжнародна науково-практична конференція в ПАУ

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція теорії у практику: проблеми, пошуки, перспективи в умовах воєнного стану» відбулася в Пенітенціарній академії України 1 листопада в онлайн-режимі.

У конференції взяли участь понад 150 представників національних і зарубіжних закладів вищої освіти, державних та недержавних інституцій, у тому числі зі Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Бразилія, Республіки Польща, Італійської Республіки та Естонської Республіки.

Активними учасниками конференції були фахівці-практики, які поділилися власним досвідом і знаннями у сфері захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, використання результатів психологічних досліджень, галузевої освіти та науки в умовах євроінтеграції.

Спікери ознайомили учасників конференції з результатами власних досліджень, спостереженнями, прикладами використання інтерактивних методів в освітньому процесі, законодавчими ініціативами, проблемами соціально-психологічної допомоги в сучасному суспільному вимірі, що є актуальними в період дії воєнного стану.

Результатом обговорення стала жвава дискусія щодо висвітлення проблем сьогодення, пов’язаних з інтеграцією теорії у практику в умовах війни.