ІІІ-й тур Чемпіонату України з футзалу серед команд ЗВО

12 лютого 2019 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського Національного технологічного університету відбувся ІІІ-й тур Чемпіонату України з футзалу серед команд закладів вищої освіти Всеукраїнської футбольної асоціації студентів сезону 2018-2019 рр.

Команда м. Чернігова «Академія-ЧНТУ» приймала на своєму майданчику футболістів команди «Рятівник» з Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Гості з Черкас розпочали зустріч «другим» номером, застосувавши тактику ведення гри на контратаках,  раз  за  разом  користуючись  помилками команди чернігівців  та збільшуючи рахунок. Додалась до цього ще й майстерність голкіпера черкащан, як не намагалася команда господарів відігратися – ворота «Рятівника», в першому таймі, залишились неприступними. На перерву гості пішли з перевагою у сім голів.

У середині другого тайму команда Черкаського інституту знімає основного воротаря і випускає запасного але забиті нашими футболістами чотири голи не зменшують відповідальності за перебір кількості фолів. Суперники в свою чергу відповіли шістьма влучними ударами у створ воріт команди «Академія-ЧНТУ» встановивши остаточний рахунок гри.

Хлопці, не зважаючи ні на що, Ми віримо в Вас!