ІІ тур Чемпіонату другої ліги України з футзалу

14 грудня 2017 року в місті Чернігові у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету відбувся ІІ тур Чемпіонату другої ліги України з футзалу,  де збірна команда Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського національного технологічного університету приймала у себе в гостях команду «Сумихімпром – СДПУ» міста Суми.

Події гри розгорталися дуже жваво і драматично. Уже на початку першого тайму команда «Академія – ЧНТУ» вигравала 3:1 у своїх суперників, але, припустившись декількох тактичних помилок, дала можливість своїм візаві відновити паритет 3:3.

Аналогічний розвиток подій очікував глядачів і у другому таймі. Спочатку господарі майданчика вийшли вперед 4:3, а потім гості, підтвердивши свій трирічний статус гри у другій лізі Чемпіонату України з футзалу, зрівняли та повели в рахунку 5:4. Намагаючись на останніх хвилинах врятувати становище, чернігівці вдалися до штурму воріт сумчан, ті ж у свою чергу, перехопивши м’яча, на контратаці спромоглися забити ще один гол в наші ворота.

Хлопці! Не втрачати надії! Ми віримо у вас!