ІІ спеціалізований курс ГШР

З 20 по 24 травня на базі Академії Державної пенітенціарної служби пройшов вже другий спеціалізований курс з тактико-спеціального навчання представників груп швидкого реагування(ГШР) з усіх областей України “Дії групи швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних обставин”.

Під час проведення заходу було відпрацьовано стройові прийоми зі щитами у захисному спорядженні та порядок дій персоналу групи швидкого реагування при ліквідації масових заворушень ув’язнених. Окрім лекційних занять, практично відпрацьовували порядок затримання та конвоювання порушників, а також прийоми рукопашного бою, надання першої домедичної допомоги при травмах та вогнепальних пораненнях на базі 169-го навчального центру в смт. Десна, відпрацювання стрільб з пістолета Макарова та автомата Калашнікова.

Після теоретичного вивчення та практичного відпрацювання зведена група швидкого реагування продемонструвала дії при припиненні групових непокор та масових заворушень в установах виконання покарань з використанням спеціальних засобів (щитів, гумових кийків) та прийомами затримання та супроводу правопорушника.

Після закінчення курсу підвищення кваліфікації «Дії групи швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних обставин» всі представники ГШР отримали відповідні сертифікати.