18 травня Пенітенціарна академія України приймала учасників ІІ етапу Всеукраїнського історичного конкурсу «Чернігівщина в історії України».
Фінальний етап передбачав участь десяти найкращих призерів І етапу, які набрали найбільшу кількість балів та могли бути особисто присутніми у стінах нашої Академії. Вони автоматично отримували сертифікати й подарунки як переможці І етапу, але все ще мали можливість отримати набагато більше цінних призів за перші три місця ІІ етапу.
Призери отримували свої нагороди особисто від начальника юридичного факультету Володимира ПЕКАРЧУКА і декана факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб Сергія ЄРМАКА.
Ведучим другого етапу був помічник ректора групи організаційно-аналітичної роботи та контролю Ервін МІДЕН.
Задля безпеки учасників ІІ етап конкурсу проходив в одному зі сховищ Академії. В інтерактивній формі учасники вели нелегку боротьбу на платформі Kahoot!, намагаючись відповісти на питання з історії Чернігова.
Результат ІІ етапу Всеукраїнського історичного конкурсу «Чернігівщина в історії України»:
І місце – Анна СИЗОНОВА;
ІІ місце – Поліна БОЖЕНОК;
ІІІ місце – Марія ПРИМАЧЕНКО.
Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам І та ІІ етапів, хто зміг долучитися до конкурсу! Чекаємо вас наступного року!
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_13-38-09.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_13-38-08.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-20_10-08-27-768x1024.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-20_10-08-33-1024x907.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-20_10-08-30.jpg)