ІІ етап Всеукраїнського історичного конкурсу «Чернігівщина в історії України»

18 травня Пенітенціарна академія України приймала учасників ІІ етапу Всеукраїнського історичного конкурсу «Чернігівщина в історії України».

Фінальний етап передбачав участь десяти найкращих призерів І етапу, які набрали найбільшу кількість балів та могли бути особисто присутніми у стінах нашої Академії. Вони автоматично отримували сертифікати й подарунки як переможці І етапу, але все ще мали можливість отримати набагато більше цінних призів за перші три місця ІІ етапу.

Призери отримували свої нагороди особисто від начальника юридичного факультету Володимира ПЕКАРЧУКА і декана факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб Сергія ЄРМАКА.

Ведучим другого етапу був помічник ректора групи організаційно-аналітичної роботи та контролю Ервін МІДЕН.

Задля безпеки учасників ІІ етап конкурсу проходив в одному зі сховищ Академії. В інтерактивній формі учасники вели нелегку боротьбу на платформі Kahoot!, намагаючись відповісти на питання з історії Чернігова.

Результат ІІ етапу Всеукраїнського історичного конкурсу «Чернігівщина в історії України»:

І місце – Анна СИЗОНОВА;

ІІ місце – Поліна БОЖЕНОК;

ІІІ місце – Марія ПРИМАЧЕНКО.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам І та ІІ етапів, хто зміг долучитися до конкурсу! Чекаємо вас наступного року!