ІХ Міжнародна конференція «Концептуальні проблеми розвитку регіону»

Наукові співробітники Академії ДПтС Ткаченко О. Г. та Разумейко Н. С. разом з курсантами другого курсу взяли участь у роботі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Концептуальні проблеми розвитку регіону в умовах децентралізації», яка відбулася в Чернігівському інституті імені Героїв Крут ПрАТ ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова директора університету, кандидата економічних наук, доцента Мурашка Миколи Івановича та представлення почесних гостей Дітмара Енке, виконавчого віце-президента ВВ Engineering, та Клауса Шефера, доктора технічних наук, професора ВВ Engineering.

Вітаючи присутніх, керівник навчального закладу підкреслив, що вже дев’ять років традиційно на конференцію, яка проводиться за підтримки німецького промислового концерну інноваційних технологій «Оerlikon», збираються найкращі викладачі вищих навчальних закладів, науковці науково-дослідних установ, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій та зарубіжні наукові фахівці. Він зауважив, що чернігівські науковці роблять значний внесок у розвиток досліджень компанії ВВ Engineering.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу в наукових секціях, де обговорювалися економічні, юридичні, соціальні та гуманітарні аспекти проблеми розвитку регіону в умовах децентралізації.

Особливою увагою користувалася секція юридичних наук, яку очолював Пузирний В’ячеслав Феодосійович, професор кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій.

Результатом конференції для викладачів та курсантів Академії ДПтС став отриманий безцінний науково-практичний досвід та незабутні враження.