Ігрова залежність: прихована небезпека в режимі он-лайн

18 січня 2020 року начальником відділу виховної та психологічної роботи Світланою Вороніною та старшим психологом Надією Локоть проведено зустріч з курсантами першого курсу юридичного факультету й факультету пробації з метою профілактики гемблінгу шляхом формування свідомого ставлення до небезпеки ігрової залежності.

Під час виховної години Надія Локоть провела діагностику актуальних психоемоційних станів курсантів. Світлана Вороніна ознайомила їх з основними термінами, поняттями та стадіями ігрової залежності. Також звернула увагу курсантів на: ігрову залежність, ігроманію, лудоманію, ігровий розлад… у цього стану безліч імен, але як його не називай, важливо зрозуміти одне – це НАДЗВИЧАЙНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ І СЕРЙОЗНИЙ ВОРОГ. І побороти його можна лише вчасно довірившись іншому та звернувшись за допомогою.