Європейський день мов

26 вересня світ відзначає Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та сприяння вивченню мов у світі.

Святкування Європейського дня мов стало хорошою традицією на кафедрі іноземних мов Академії. З метою залучення курсантів і студентів до пізнання мовних і культурних традицій Європи 28 вересня викладачами кафедри було проведено інтерактивне заняття «European Languages» («Європейські мови»). Модераторами заходу виступили курсантки 127 групи Ю. Савчук і Ю. Федорова, які організували й провели заняття зі студентами 118 групи.

Учасники поринули в ознайомчий дискурс щодо історії виникнення свята, дізналися про мовленнєві особливості європейських мов та взяли участь у мовній вікторині «Відгадай країну».

Презентації доповнювалися змістовними відеороликами, зокрема про англомовний молодіжний сленг і особливості його вживання.

В атмосфері жвавого спілкування студенти і курсанти висловлювали власну думку з приводу того, чому все більше молодих українців вивчають іноземні мови і як зробити процес навчання більш результативним і цікавим.

Яскраве свято мови сприяло об’єднанню студентів і курсантів та підвищенню їхньої зацікавленості до вивчення англійської мови.