Європейський день мов

26 вересня за ініціативою Ради Європи в усіх куточках нашої планети традиційно відзначають Європейський день мов. Цікаво знати, що на сьогодні в Європі існує 225 місцевих мов, звідси і гасло Європейського Союзу – «Єдність у різноманітності!».

Зв’язки між Україною та Європейським Союзом вимірюються століттями. Бути європейцем – означає сповідувати європейські цінності. Солідарність і гармонія між народами, ідеали людської гідності, свободи, миру – це ті цінності, які роблять нашу державу невід’ємною частиною Європи, – не тільки географічно, а й ментально.

Святкування Європейського дня мов стало традицією на кафедрі іноземних мов Академії ДПтС. 26 вересня викладачі кафедри провели інтерактивні заняття під спільною назвою «ПАРАД ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ» зі студентами та курсантами 133, 135, 138, 145 і 148 груп. У тісній співпраці студенти і викладачі знаходили цікаві факти про країни Європи; знайомилися та обговорювали питання мовного розмаїття як основи культурної спадщини нашого континенту.

Інформація про найпопулярніші і найменш поширені мови світу стала темою презентації студента 138 групи Дмитра Дегтяра.

Щирі емоції, помножені на ерудицію та інтелект, вирували під час вікторини «Відгадай мову», яка була підготовлена і проведена студентами 135 групи.

Отримавши заряд позитивної енергії від цікавих видів роботи, студенти вкотре переконалися в необхідності вивчення іноземних мов, знання яких є нормою сучасного світу.