І тур Всеукраїнського конкурсу студентських (курсантських) робіт

5 квітня в Академії Державної пенітенціарної служби відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії та визначені переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських (курсантських) робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році. Члени конкурсної комісії розглянули наукові роботи й виставили бали конкурсантам. За результатами голосування перше місце здобула наукова робота курсантки 3-го курсу юридичного факультету рядової внутрішньої служби Ірини Борко (науковий керівник – доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу к.ю.н., доцент старший лейтенант внутрішньої служби Катерина Денисенко), друге місце – наукова робота курсантки 3-го курсу юридичного факультету рядової внутрішньої служби Катерини Коваленко (науковий керівник – доцент кафедри адміністративного, цивільного і господарського права та процесу к.ю.н., доцент Тетяна Андрущенко), третє місце – наукова робота курсантки 4-го курсу юридичного факультету рядової внутрішньої служби Дар’ї Хоменко (науковий керівник – заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права капітан внутрішньої служби Антон Сікун). Автори конкурсних робіт, які вибороли призові місця, були нагороджені дипломами переможців.