HR СТРАТЕГІЯ. СИСТЕМА ДОБОРУ ПЕРСОНАЛУ

Формування потужного кадрового потенціалу є основою ефективної діяльності будь-якої інституції. Розвиток персоналу – це міцний фундамент майбутніх досягнень.

25–26 травня у м. Києві пройшла конференція «HR СТРАТЕГІЯ. СИСТЕМА ДОБОРУ ПЕРСОНАЛУ», головною метою якої стало обговорення інноваційних принципів сучасної моделі HR-менеджменту та їх впровадження в Центрі пробації.

До участі у заході, проведення якого стало можливим за підтримки проєкту ЄС «Pravo-Justice», запрошено працівників регіональних філій, відповідальних за роботу з персоналом, співробітників відділу по роботі з персоналом та керівництво Центру пробації, представників Міністерства юстиції України і працівників Академії ДПтС.

Під час конференції досягнуто домовленостей про подальші кроки співпраці ДУ «Центр пробації» та Академії ДПтС щодо професійного розвитку працівників пробації, залучення до забезпечення навчального процесу практичних працівників, робота зі студентами Академії ДПтС як майбутніми фахівцями пробації. Учасники акцентували увагу на інноваційних підходах навчання, формування людино-орієнтованих інструментів розвитку персоналу.

Академію ДПтС на заході представляли: директор Інституту професійного розвитку Академії Державної пенітенціарної служби Наталія НАУЛІК; старший викладач кафедри формування та розвитку професійних компетентностей персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Володимир БАРАХТА; старший викладач кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Наталія ДУДКА.

Дякуємо ДУ «Центр пробації» та проєкту ЄС «Pravo-Justice» за запрошення і ефективну співпрацю!