ХІІІ Універсіада  з настільного тенісу

22 березня збірна команда Академії ДПтС з настільного тенісу взяла участь у ХІІІ Універсіаді області 2017 року. Змагання відбулися на базі Ніжинського державного університету ім. Гоголя. У них були представлені команди Чернігівського національного технологічного університету (ЧНТУ), Ніжинського державного університету ім. Гоголя (НДУ), Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка (ЧНПУ) та Академії Державної пенітенціарної служби (Академія ДПтС).

У командному заліку збірна команда Академії з настільного тенісу посіла IV місце. В особистому заліку І місце посіла курсант І курсу рядовий внутрішньої служби Марина Лазаренко.

Кафедра фізичної підготовки