ХІІІ обласна конференція «Жінка в умовах сучасної реальності»

25 листопада представники Академії Державної пенітенціарної служби взяли участь у ХІІІ обласній науково-практичній конференції «Жінка в умовах сучасної реальності: самоідентифікація і перспективи».

За підтримки доцента кафедри економіки та соціально-економічних дисциплін підполковника внутрішньої служби А. В. Попружної курсантами першого курсу юридичного факультету Катериною Коваленко та Олександром Ворушило були виголошені доповіді: «Слідами видатної жінки» та «Пам’ятники жінкам на Чернігівщині в контексті політики пам’яті», викликавши інтерес і обговорення серед учасників конференції.

З доповіддю «Особливості гендерної політики у сфері спорту» виступила слухачка магістратури старший лейтенант внутрішньої служби та секретар Наукового товариства Академії Марія Руденко.