ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція

20 квітня 2017 року відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції  інформаційно-технологічної, економічної і соціально-правової взаємодії в бізнесі», на якій були присутні студенти 3-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби. Конференція відбулася  в Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права ПВНЗ «МНТУ імені академіка Юрія Бугая». У конференції взяли участь 91 учасник із 10 вузів України, Білорусії та Латвії.

З вітальними словами виступили  к. е. н., доцент, ректор ЧІІБіП МНТУ Бобришева-Шкарлет Т.О., завідувач кафедри лінгвістики і права,  к. ю. н., доцент Мірошниченко О. А. та учений секретар Академії Державної пенітенціарної служби, к. пед. н., доцент Єрмак С. М.

Під час конференції студенти з різних навчальних вузів виступили з доповідями, в яких розглянули сучасні проблеми суспільства як з економічної, так і з юридичної сторони. Активну участь у конференції взяли студенти 133 групи Академії Державної пенітенціарної служби  Галат Ю.О. та Мартиненко А.О.  Після підбиття підсумків всі учасники конференції були нагородженні грамотами  та цінними призами.

Факультет заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників