Х Всеукраїнський правовий ВІП-турнір

Міністерством юстиції України разом з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 8 грудня 2017 року на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету проведено Х Всеукраїнський правовий ВІП-турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг», в якому взяли участь 23 команди з усіх куточків України.

Метою турніру було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Академію Державної пенітенціарної служби гідно представили курсанти та студенти юридичного факультету, а саме: курсант 132 навчальної групи Адаменко Є.В., курсант 133 навчальної групи Яременко Л.В., студент 452 навчальної групи Ткаченко О.С., студент 145 навчальної групи Іваненко Н.М., студент 135 навчальної групи Деркач К.М.

Усі учасники отримали задоволення і приємні враження та багато цікавої інформації.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу