Чемпіонат області з гирьового спорту «Динаміада-2021»

01 жовтня 2021 року збірна команда Академії ДПтС взяла участь у змаганнях чемпіонату області з гирьового спорту серед колективів правоохоронних органів за програмою змагань «Динаміада-2021» Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Команда була представлена трьома курсантами та одним слухачем магістратури. Змагання проводились з гирями 24 кг за програмою двоборство (поштовх двох гир від грудей двома руками + ривок гирі почергово однією та другою рукою без перерви і відпочинку).

В особистій першості у ваговій категорії до 68 кг із результатом 38,5 третє місце посів рядовий внутрішньої служби Артем ГРИЦИК, у ваговій категорії до 78 кг із результатом 125 третє місце посів рядовий внутрішньої служби Іван ГРИБ, а рядовий внутрішньої служби Андрій КВЯТКОВСЬКИЙ із результатом 40,5 посів сьоме місце. У ваговій категорії до 85 кг із результатом 73,5 друге місце посів лейтенант внутрішньої служби Кирило ЧЕКОМАСОВ. У командному заліку Академія Державної пенітенціарної служби набрала 8 очок та посіла 4 місце.

Кафедра фізичної підготовки