«Громада, де чути голос молоді»

09.07.2018 р. науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права із залученням студентів та курсантів Академії (Зацнової Вікторії, Зінчук Юлії, Кисельова Дмитра) взяли участь у презентації успішних результатів реалізації проекту «Громада, де чути голос молоді», який з вересня 2017 року впроваджувався громадською організацією «МАРТ» у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні».

Цей проект був впроваджений для сприяння молоді Чернігівщини у створенні умов для активної участі в житті громади, самореалізації, забезпеченні рівними можливостями, реалізації інтересів та потреб, прав і свобод, створенні міжнародного простору в громаді. Упродовж реалізації проекту курсанти та студенти Академії ДПтС брали активну участь як волонтери.

Координація заходу відбувалася за активної участі заступника Міністра молоді і спорту України Олександра Яреми. Також до заходу долучилися представники Програми розвитку ООН в Україні, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради, КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради, Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування та громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові».

Для України участь молоді в таких процесах – це новий досвід, який активно починає впроваджуватись. «Нічого для нас без нас» – цей принцип розвитку молодіжної політики та життя громади потроху починає проникати в усі сфери життя нашого суспільства.

Кафедра теорії та історії
держави і права, конституційного права