Гран-прі конкурсу «Охорона та захист прав людини»

Гран-прі на І Міжнародному конкурсі студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини»

18 листопада 2017 року курсанти 3-го курсу юридичного факультету Академії ДПтС під керівництвом доцента кафедри економіки та соціальних дисциплін підполковника внутрішньої служби Попружної А. В. та доцента кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Звенигородського О. М., взяли участь у І Міжнародному конкурсі студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини», що відбувся в Університеті Короля Данила в Івано-Франківську.

Наукові проекти, присвячені широкому колу правових проблем, представили команди з двадцяти одного вузу України, зокрема Одеського державного університету внутрішніх справ, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших.

Гран-прі конкурсу отримав проект «Звільнення історико-архітектурних пам’яток України з установ виконання покарань – обов’язок правової держави», підготовлений курсантами юридичного факультету Академії ДПтС Малік Л., Віхровою І., Годиною І., а проект «Особливості кримінальної відповідальності та кримінального покарання неповнолітніх», підготовлений курсанткою юридичного факультету Михайловою Т., отримав визнання у номінації «Модернізаційний проект».