Футболісти Академії стали чемпіонами Кубка ФСТ «Динамо»

Команда з футболу Академії Державної пенітенціарної служби вже третій рік поспіль стала чемпіоном Кубка Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів правоохоронних органів.

З 20 по 25 вересня 2017 року в місті Чернігові відбулися змагання з футболу на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

У змаганнях взяли участь команди: Академії ДПтС, 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту, ГУНП Чернігівської області, ДСНС області, військової частини 3041 Національної гвардії України(м. Славутич), УСБУ в області та ДФС у Чернігівській області.

Шляхом жеребкування команди були розподілені на дві групи по 4 команди. Команда Академії потрапила до групи «В», де обіграла спершу команду Державної фіскальної служби у Чернігівській області з рахунком 3:2, далі виграла у двобої з командою СБУ 10:0 та обійшла команду 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту з рахунком 5:0.

У фіналі команда Академії ДПтС зустрілась з командою Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, де наші футболісти перемогли з рахунком 3:0 і стали чемпіонами змагань.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями.

Вітаємо нашу команду Академії ДПтС із заслуженою перемогою!