Футболісти Академії стали чемпіонами Кубка ФСТ «Динамо»

Команда з футболу Академії Державної пенітенціарної служби вже четвертий рік поспіль стає чемпіоном Кубка Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів правоохоронних органів.

З 30 серпня по 7 вересня 2018 року в місті Чернігові відбулися змагання з футболу на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

У змаганнях взяли участь команди:Академії ДПтС,військової частини Т0500 Держспецтрансслужби, ГУНП Чернігівської області, Управління ДСНС області, Прокуратури Чернігівської області, Чернігівського прикордонного загону, військової частини 3041 Національної гвардії України (м. Славутич), військової частини 3066 Національної гвардії України (м. Чернігів),Управління поліції охорони в Чернігівській області, УСБУ в області та ДФС у Чернігівській області.

Шляхом жеребкування всі команди були розподілені на дві групи. Команда Академії виборола лідерство у своїй групі і у фіналі зустрілась з командою військової частини Т0500 Держспецтрансслужби, де наші футболісти перемогли з рахунком 1:0 і стали чемпіонами змагань.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями.

Вітаємо нашу команду Академії ДПтС із заслуженою перемогою!